My son has just grown out of eating baby food, but we have about 60 jars or so left. The Emersons have a new baby, and a need for baby food. At $.25 a jar, times 60 jars, that should be worth $15 dollars toward a knife if I ship them all to Mary, right?
Heck, I am even giving them the lower sale price, 'cause a jar usually costs $.33.
See how having kids changes the way you view everything?
------------------
-Scott Richter
Usual Suspect
Heck, I am even giving them the lower sale price, 'cause a jar usually costs $.33.
See how having kids changes the way you view everything?
------------------
-Scott Richter
Usual Suspect